liyah773
liyah773
02-03-2020
Mathematics
contestada
Need help RIGHT NOW !
Respuesta :
mkaymate
mkaymate
02-03-2020
The answer is D. y=4x + 22
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 59+ )
Otras preguntas
How does the value of the 8 in 589,310 compare to the value of the 8 in 598,301? A. It is 8 times as much B.It is 10 times as much C. It is 80 times as much
How to make a mixed fraction
two thirds of what number equals 436
why did many aristocrats support legalism
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
are there forests in Hungary
determine a relationship between the x- and y- values. write an equation. x =1 2 3 4 y = 4 5 6 7
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
Read the following idioms and figurative definitions. Match the definitions to its corresponding idiom. Remember, you are looking for what these idioms really m
how do you work out 45.3x6 using grid method