Respuesta :
Answer: I too need the answer to this for my little brother
Step-by-step explanation:
Answer:
Store A: Â
✔ $1.98 per loaf
Store B: Â
✔ $1.95 per loaf
Store C: Â
✔ $2.01 per loaf
Store D: Â
✔ $2.02 per loaf
Step-by-step explanation: